Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru
Sklep Bad Haus w pełni rozumie, że zakupione produkty mogą nie spełniać Twoich oczekiwań, zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

        Odzież Markowa Tomasz Piekarz 
       Jagiellońska 1a/1 
       41-500 Chorzów 

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Zwrot pieniędzy za odesłane produkty otrzymasz z powrotem na konto w przeciągu 14 dni od daty dostarczenia paczki do naszego sklepu.

Prosimy o nie odsyłanie zwracanych produktów „za pobraniem” gdyż nie zostaną odebrane.

 

Składanie reklamacji

Na wszystkie towary zakupione w naszym sklepie udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Jeśli otrzymasz produkt z jakąkolwiek wadą techniczną lub też z innego rodzaju niezgodnością skorzystaj z poniższej instrukcji:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

       Odzież Markowa Tomasz Piekarz 
       Jagiellońska 1a/1 
       41-500 Chorzów 


Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. O sposobie rozpatrzenia reklamacji dowiesz się poprzez e-mail ze sklepu internetowego. Towar przyjęty do reklamacji zostanie wymieniony na identyczny lub inny uzgodniony z Klientem. Po dostarczeniu przesyłki do naszego sklepu otrzymasz wiadomość SMS.

 

WYMIANY

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 14 dni od daty odbioru wymienić. Wymianę realizujemy do 5 dni od daty dostarczenia paczki do naszego sklepu.

 

W celu dokonania wymiany towaru postępuj tak samo jak przy zwrocie. Jedynie co musisz zrobić to poinformować nas na jaki produkt lub rozmiar chcesz dokonać wymiany oraz jeżeli wymiana jest na inny towar to dopłacić do ceny nowego produktu jeżeli jest większa od wymienianego.

 

Koszty przesyłki zwrotów oraz wymiany towaru ponosi kupujący.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl